PREP üksikisikute koolituse

“Minu suhe on minu kätes”

mõju-uuring

Hea koolitushuviline!

SA Väärtustades Elu meeskonnal on hea meel teatada, et 2019. a alustame PREP üksikisikute koolituse “Minu suhe on minu kätes” mõju-uuringuga. Uuring viiakse läbi koostöös Eesti Rakenduspsühholoogia Keskusega, mida esindab Kenn Konstabel.

Mõju-uuring on oluline programmi tulemuslikkuse hindamiseks Eesti kontekstis, eesmärgiga uurida programmi mõju üksikisikule, perele ja lastele.

SA Väärtustades Elu laiem eesmärk on jõuda tasemeni, et häid ja turvalisi peresuhteid toetavad PREP-programmid oleksid kättesaadavad igale Eesti perele.

Kutsume üksikisikutele suunatud PREP-suhtekoolitusel osalema huvilisi nii uuringu, kui ka kontrollrühmas.

Uuringus saavad osaleda need, kes ei ole varem läbinud programmi “Minu suhe on minu kätes” või kellel on antud programmi läbimisest möödas vähemalt 3 aastat.  Kui programmi läbimisest on möödas vähem aega, palun teatage oma koolitusgrupis osalemise soovist meile personaalselt.

Uuringu raames läbi viidavatel koolitustel saab osaleda soodushinnaga 50 € (tavahind 150 €).

Kontrollrühma on oodatud osalema neid, kes ei ole varem PREP koolitustel osalenud, kuid kellele pakub huvi koolitusega seonduv valdkond või kes soovivad koolitusel osaleda tulevikus.

Kontrollrühmas osalejad saavad PREP-koolitusgruppides osaleda 2020. aasta jooksul lisasoodustusega (45 €).

KÕIKIDE UURINGU KÜSIMUSTIKKU KAHEL KORRAL TÄITNUTE VAHEL LOOSITAKSE VÄLJA SPA-PAKETT KAHELE!

Uuringus osalejad saavad oma vastuste kohta tagasisidet: kohe pärast teistkordset küsimustikule vastamist saab teada isiksuse- ja heaoluküsimustiku tulemused; põhjalikum tagasisideleht saadetakse soovijatele pärast uuringu lõppu.

Uuringu andmed on konfidentsiaalsed. Isikuandmeid (nimi, meiliaadress) kasutatakse ainult uuringukutse ja tagasiside saatmiseks ning vajadusel meeldetuletuste saatmiseks. Isikuandmeid hoitakse küsimustiku vastustest eraldi ja kodeeritud kujul ning need kustutatakse vahetult peale uuringu lõppu, muutes sellega tulemused täielikult anonüümseks. Isikuandmetele on ligipääs ainult andmebaasi administraatoril; koolituse korraldajatele edastatakse infot vastamisaktiivsuse kohta.

Koolitusel ja uuringu kotrollrühmas osaleda soovijatel palume end registreerida kasutades allpoololevat registreerumisvormi.

Osalejatel palume kaks korda — kolmekuulise vahega — vastata uuringu küsimustikule suhete ja suhtlemise, hoiakute, meeleolu ning eluga rahulolu kohta. Küsimustikule vastamine võtab aega 20-30 minutit.  Uuringus osalejatele saadetakse e-postiga küsimustiku link koos täpsemate juhistega; koolitusel osalejad palutakse esimesele küsimustikule vastata kindlasti enne koolituse algust.

Koolitusel soodushinnaga osalemine tähendab ühtlasi nõusolekut uuringus osalemiseks (sh vastamine nii eel- kui ka järelküsimustikule).

Uuringus osalemiseks või mitteosalemiseks palume teie nõusolekut klikkides ühele allolevatest väljadest lisades oma valikud sh kontaktandmed ja nimi.

Küsimuste korral helista +372 5533256 (Ena Soodla) või kirjuta ena.soodla@save.ee

PREP üksikisikute koolituse "Minu suhe on minu kätes" mõju-uuringus osalemine

2 kommentaari
  1. Mulle koolituste ajad ei sobi

  2. 5071497