Olete kindlasti kuulnud, et keegi kiitleb oma suhte üle ja teatab, et nemad ei ole kunagi tülitsenud!
Terve on kuulda, kui suudetakse omavahel suhelda avatult ja mõistvalt!
Mis saab aga siis, kui tegelikkuses hõõgub kuskil sügav rahulolematus? Kui on tegemist vältimisega ja teemadest ei taheta rääkida, sest hirm tülli minemise ees on suur? Kuidas sellises suhtes ennast tuntakse? Selline käitumine viib lähedustunde kadumiseni ja üksindustunde tekkimiseni! Tulemus – suhe ei toiminud – lahutati!
Mida siis teha teisiti? Kas on võimalik oma suhtes teha midagi, mis aitaks hoida armastust, lähedust ja pakkuda teineteisele rahulolu ka aastate pärast? Õigemini peaks küsima, et kuude pärast, sest suhetesse astutakse kiirelt ja väljutakse kiirelt.
Kui sa soovid ennast arendada ja tahad tulevikus paremat suhet,mis ei lõpeks esimeste armumistunde kadumisega, siis on võimalus tulla koolitusele, mis laiendab silmaringi ja avardab maailmavaadet meie mikromaailmast!
See on koolitus, kus harjutatakse suhtlemistehnikaid. See aitab mõista, mida ja kuidas sa saad tulevikus paremini teha. Näiteks räägitakse seal, millised on inimeste ootused suhtes. Kas need on reaalsed või ebareaalsed? Milline on hea suhe? Milline on turvaline suhe? Miks paarid tülitsevad? Kas tülid on midagi, mida peaks vältima? Mida on vaja hea suhte jaoks? Mida teha, et ise olla hea suhte loojaks?
Kui sa soovid leida neile küsimustele vastuseid, siis oled oodatud meie järgmisele koolitusele!
Koolitus toimub Tallinnas, Sõpruse pst 151 (II korrusel).
R 06.02 kell 18.00 – 21.00
L 07.02 kell 10.00 – 18.00
P 08.02 kell 10.00 – 18.00

Koolitajad: Kaia Kapsta-Forrester ja Ena Soodla

Lisa kommentaar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.