Mis on PREP?

PREP ehk Paarisuhte Rahulolu Edendamise Programm on teadustööl põhinev koolitusprogramm, mis aitab tõsta suhte kvaliteeti läbi koolituste. Koolitusel käinud isikud on hinnanud koolituse kasulikkust suhtele keskmise hindega 6,355 (7-palli skaalal).

Kas PREP on teraapia, pereteraapia?

PREP ei ole teraapia. See on koolitusprogramm. PREP’i programmis ei räägita grupi ees isiklikke asju. Siis austatakse privaatsust ning ei paluta arutada isiklikke asju suuremas ringis. PREP’i eesmärk on tõsta teadlikkust ning pakkuda teadusuuringutel põhinevat informatsiooni koolitusel osalejatele ning õpetada häid suhtlemisoskusi.

Kas PREP-paarisuhtekoolitusel peab teiste ees rääkima?

PREP-koolitusel ei räägita grupi ees isiklikke asju. Seal hoitakse  ja austatakse privaatsust ning ei paluta arutada isiklikke asju suuremas ringis.

Minu suhe on väga hea, mis mul PREP’ist?

PREP aitab muuta hea veel paremaks. Programmil on üle 30-aastane ajalugu, mis põhineb pidevatel uuringutel ja teadustööl ning programmi järjepidevas arenduses. Siin on uusi teadmisi ja kasulikku informatsiooni kõigile.

Kui palju PREP-paarisuhtekoolitus maksab?

PREP koolituse baashind on 250€/inimene ning see sisaldab 16 tundi koolitust ning 8 tundi iseseisvat tööd. Samuti on hinnas kohvi- ja snäkipausid ning osaleja käsiraamat. Mõnikord toimuvad koolitused erinevate asutuste, omavalitsuste või riigi toel. Siis on osaleja omaosalus väiksem ning koolituse ülejäänud kulu katab mõni eelpool mainitud organisatsioonidest.

Mida teha, kui minu suhe on kriisis, kas meil on veel lootust?

Kui teie suhe on kriisis, siis tasub ikkagi tulla PREP-koolitusele. Juhul kui teie partner ei soovi mingil põhjusel tulla, siis soovitame tulla üksikisikutele suunatud koolitusele, kus saate palju teavet ja uusi oskusi, et paremini toime tulla, kas üksi või kahekesi. Minu suhe on minu kätes õpetab ka vajadusel  turvaliselt lahku minema.

Minu partner ei taha tulla koolitusele, mida teha?

Kui teie partner ei soovi tulla PREP-paarisuhtekoolitusele, siis on alati võimalus tulla PREP-üksikisikute koolitusele (Minu suhe on  minu kätes).

Kui palju PREP-koolitus üksikisikutele maksab?

PREP koolituse hind üksikisikutele on  250€ . See sisaldab 15 tundi koolitust, kohvipause ja õppematerjale. Mõnikord toimuvad koolitused erinevate asutuste, omavalitsuste või riigi toel. Siis on osaleja omaosalus väiksem ning koolituse ülejäänud kulu katab mõni eelpool mainitud organisatsioonidest.

Minu linnas ei ole koolitust, kuidas saaksin koolitusele?

PREP kasvab kiirelt ning peagi loodame katta kõik maakonnad. Soovitame liituda meie uudiskirjaga, et saada saabuvate koolituste kohta rohkem informatsiooni.